Ford Transit Çıkma Motor ve Çıkma Yedek Parçalar


Ford transit çıkma yedek parçalar hakkında bilgi verdiğimiz bu yazımıza ek olarak, Ford’un diğer araçları ve genel ticari araç tarihiyle alakalı bilgi vermek ve bu ticari araçların yoğunluğunun transit çıkma parça sektörünü nasıl etkilediğinden bahsetmek istedik.

Otomobiller, keşfinden bu yana motorları aracılığıyla vasıta görevi gören araçlar olmuştu. İlk yıllarda benzinli hatta elektrikli şekilde icat edilmişken sonralarda dizel motorlar da üretilmeye başlandı. Günümüzde elektrik motorlu otomobiller kullanılmasına rağmen henüz diğer araçlara oranla yaygın değil. Dizel motorlar ise, ticari sektörler diyebileceğimiz ağır vasıtalarda kullanılıyor. Dizel motorların yüksek tork potansiyelleri sayesinde ağır yükler taşıyan ticari ve hafif ticari araçlar için ideal bir seçenek olmuş oluyor.

Bu anlamda Dünya’nın en eski otomobil markalarından olan Ford, ticari araçları içerisinde Transit’i de barındırıyor. Ford transit günümüzde soğuk hava deposu, yolcu taşımacılığı, dağıtım-lojistik (kargo taşımacılığı) gibi bazı çeşitli amaçlarla kullanılıyor. Türkiye’de ise en yoğun olarak büyük dağıtım ağlarına sahip olan toptan satış firmalarının dağıtım ağlarının en önemli kolunun Ford Transit araçlar olduğunu söyleyebiliriz.

Ticari araçlar standart araçlardan ziyade çok daha yoğun kullanılan araçlar olduğundan yedek parça ihtiyacı da diğer araçlara oranla daha gerekli hale gelebiliyor. Dolayısıyla bir tacir olarak, Ford Transit’e sahipseniz yedek parça noktasında çıkma parça arayışına girebilirsiniz. Sıfır fabrikasyon yedek parçalar çok daha pahalı ve ulaşılması güç bir seçenek iken, ford transit çıkma parçalar kaza yapmış araçlardan söküldüğünden çok daha uygun fiyatlara satın alınabiliyor. Ford transit çıkma parça veya transit çıkma motor ihtiyacınız olduğunda Ankara’da Yıldız Sanayi Sitesi’ne gelerek “Efe Motorlu Araçlar” dükkanımıza uğramanızı veya Ankara dışında iseniz telefon numaramızdan bize ulaşmanızı tavsiye edebiliriz. Zira Türkiye’nin tüm illerine mümkün olduğu takdirde aynı gün içerisinde anlaşmalı kargo şirketleri ile transit çıkma motor ve diğer çıkma parçalarını gönderiyoruz.


© 2017 Copyright Transit Çıkma Yedek Parça - Tüm hakları saklıdır.
Transit çıkma parçalar için iletişime geçebilirsiniz.