Ford Transit Çıkma Yedek Parçaları Hakkında


Ford Grubu, Transit hafif ticari aracını ilk defa 1953 yılında üretmeye başlamıştı. Bu Ford Transit araçların yalnızca Dünya’da 3 farklı bölgede üretimi yapılıyor. Bu bölgelerden birisi de Türkiye’de Kocaeli fabrikası.

Ford transit çıkma yedek parça ise Ankara’da belli başlı bölgelerden temin edilebiliyor. Ancak en iyisi diyebileceğimiz bir bölge olan Yıldız Sanayi Sitesi’ni atlamak olmaz. Transit çıkma parçaların tamamı başta olmak üzere transit çıkma motor, transit çıkma şanzıman, airbag, arka ve ön tampon, akis, difransiyel (veya defransiyel), transit mazot pompası, enjektör gibi belli başlı yedek parçaların tamamı Ankara Efe Motorlu Araçlar’da mevcut. Dükkanımıza gelerek veya Türkiye’nin tüm illerinden bir telefon yoluyla çıkma yedek parça siparişi verebilirsiniz.

Satılan bütün transit parçaları tamamen orijinal olarak araçlar üzerinden sökülmekte ve satışı yapılmaktadır. Dolayısıyla araçlarınıza hiç bir şekilde uyum problemi yaşatmaz. Bayiden aldığınız pahalı sıfır parçalar yerine çıkma parçalar tercih etmek her zaman daha mantıklı olacaktır. Transit konusunda ise bütün çıkma transit parçalarını temin edebiliyoruz. Ayrıca transitin yanında ford custom çıkma parçaları da temin edebiliyoruz. Kustom çıkma parça veya custom çıkma parça olarak anabileceğimiz çıkma yedek parçalar konusunda Ankara’da ve Türkiye’nin tamamındaki tamirci ustalarımızla ortak çalışıyor ve onlara mümkün olan en kısa sürede parça temini yapıyoruz.

Türkiye’nin bütün illerinden transit çıkma yedek parça siparişleriniz için telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz.


© 2017 Copyright Transit Çıkma Yedek Parça - Tüm hakları saklıdır.
Transit çıkma parçalar için iletişime geçebilirsiniz.